EOC Rahvavõistlus 4.-7.august 2022
4.day - Lühirada / Middle Distance
07.08.2022 Põlula (Lauri Malsroos)
M10TR  M12  M14  M16  M18  M20  M21A  M21B  M21E  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80  M8NR 
Open1  Open2 
W10TR  W12  W14  W16  W18  W20  W21A  W21B  W21E  W35  W40  W45  W50  W55  W60  W65  W70  W75  W80  W8NR 

M10TR
1600m 7KP Tugirada /Assisted course
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Holger Kruusmaa           Estonia         00:26.18     00:26.18   
     2. Svante Flordal            Sweden          00:31.25        +5:07   
     3. Amit Verbin               Israel          00:33.48        +7:30   
     4. Hendrik Avaste            Estonia         00:45.27       +19:09   
M12
1800m 8KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Olle Zetterberg           Sweden          00:37.20     00:37.20   
     2. Joosep Tali               Estonia         00:49.35       +12:15   
     3. Aksel Avaste              Estonia         00:51.48       +14:28   
     4. Joosep Esta               Estonia         00:55.32       +18:12   
        Lukas Lillelaid           Estonia         DNS                     
        Andre Leopard             Estonia         DNS                     
        Väinö Naakka              Finland         DNS                     
        Georg Sebastian Vaikjärv  Estonia         DNS                     
        Matis Mändmets            Estonia         DNS                     
M14
1899m 9KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Kardo Kutti               Estonia         00:19.05     00:19.05   
     2. Erik Marten Zernant       Estonia         00:22.28        +3:23   
     3. Erik Balck                Sweden          00:33.21       +14:16   
     4. Artem Prykhodko           Estonia         00:34.46       +15:41   
     5. Idan Verbin               Israel          00:42.38       +23:33   
     6. Hlib Kozlovskyi           Ukraine         00:45.25       +26:20   
     7. Henrik Kärner Grooss      Denmark         00:52.12       +33:07   
        Rasmus Uibo               Estonia         DNS                     
        Paul Aares Fjodorov       Estonia         DNS                     
        Juhan Mahla               Estonia         DNS                     
        Markus Samuel Vaikjärv    Estonia         DNS                     
M16
2899m 11KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Bert Joosep Panker        Estonia         00:32.18     00:32.18   
     2. Erik Palm                 Sweden          00:36.45        +4:27   
     3. Niklāvs Dravants          Latvia          00:39.45        +7:27   
     4. Karl-Markus Janno         Estonia         00:45.23       +13:05   
     5. Artem Zhukovskyi          Ukraine         00:48.49       +16:31   
     6. Raiko Alliksaar           Estonia         00:51.33       +19:15   
     7. Siim Pello                Estonia         00:58.05       +25:47   
     8. Laur-Rogert Sulg          Estonia         00:58.47       +26:29   
     9. Indrek Karja              Estonia         01:05.56       +33:38   
    10. Kaspar Annus              Estonia         01:09.52       +37:34   
    11. Keishi Irie               Japan           01:16.51       +44:33   
        Hugo Zetterberg           Sweden          DNF                     
        Pärtel Külvik             Estonia         MP                      
        Kaspar Mathias Korrol     Estonia         MP                      
        Kerto Kaasiku             Estonia         DNS                     
M18
4299m 13KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Edvards Zvirgzdiņš        Latvia          00:41.12     00:41.12   
     2. Emīls Saulīte             Latvia          00:41.42        +0:30   
     3. Lukass Silins             Latvia          00:43.06        +1:54   
     4. Kurmet Kutti              Estonia         00:50.08        +8:56   
     5. Onni Vepsäläinen          Finland         00:53.01       +11:49   
     6. Bruno Sterns              Latvia          00:58.00       +16:48   
        Renars Grasis             Latvia          MP                      
        Maarius Kotsulim          Estonia         DNS                     
        Henri Perillus            Estonia         DNS                     
        Renno Merenäkk            Estonia         DNS                     
        Ossi Priks                Estonia         DNS                     
        Timo Kudre                Estonia         DNS                     
        Chris Marcus Krahv        Estonia         DNS                     
        Audris Odo Vitolins       Latvia          DNS                     
M20
4200m 13KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Oliver Annus              Estonia         01:07.32     01:07.32   
        Artur Soo                 Estonia         DNS                     
        Mihkel Mahla              Estonia         DNS                     
        Adomas Traubas            Lithuania       DNS                     
M21A
4200m 13KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Oliver Kütt               Estonia         00:37.08     00:37.08   
     2. Michael Imhof             Switzerland     00:40.43        +3:35   
     3. Johannes Heinsoo          Estonia         00:48.41       +11:33   
     4. Anthony Clerton           France          00:54.56       +17:48   
     5. Janis Gächter             Switzerland     01:01.00       +23:52   
        Aivaras Narbutaitis       Estonia         DNS                     
        Marcel Pflock             Germany         DNS                     
        Riho Klement              Estonia         DNS                     
        Valdis Jomants            Estonia         DNS                     
        Andreas Ellervee          Estonia         DNS                     
        Martin Viljasaar          Estonia         DNS                     
M21B
2500m 11KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Aleksei Spiridonov        Estonia         00:41.28     00:41.28   
        Urmo Kiviselg             Estonia         DNS                     
M21E
5400m 17KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Veli Kangas               Finland         00:39.42     00:39.42   
     2. Anton Kuukka              Finland         00:44.34        +4:52   
     3. Matīss Saulīte            Latvia          00:44.44        +5:02   
     4. Karol Galicz              Poland          00:46.40        +6:58   
     5. Ville Lampinen            Finland         00:47.30        +7:48   
     6. Mikko Hölli               Finland         00:47.58        +8:16   
     7. Ollipekka Heikkilä        Finland         00:48.55        +9:13   
     8. Nauris Neimanis           Latvia          00:49.44       +10:02   
     9. Samuli Salmenoja          Finland         00:51.29       +11:47   
    10. Tero Heikkilä             Finland         00:53.22       +13:40   
    11. Kustu Künnapas            Estonia         00:54.39       +14:57   
    12. Jaakko Laine              Finland         00:56.34       +16:52   
    13. Arti Albert               Estonia         00:58.04       +18:22   
    14. Alar Kume                 Estonia         00:58.16       +18:34   
    15. Juho Westerlund           Finland         00:59.06       +19:24   
    16. Hannes Poolamets          Estonia         01:01.16       +21:34   
    17. Kerrin Rattray            Australia       01:01.50       +22:08   
    18. Uldis Klepers             Latvia          01:02.49       +23:07   
    19. Toby Lang                 Australia       01:05.17       +25:35   
    20. Rasmus Alen               Finland         01:08.38       +28:56   
    21. Ludek Finstrle            Czech Republic  01:09.16       +29:34   
    22. Scott Collier             Great Britain   01:24.27       +44:45   
        Lauri Syrjäläinen         Finland         MP                      
        Duncan Birtwistle         Great Britain   MP                      
        Olle Ilmar Jaama          Estonia         DNS                     
        Raino Leopard             Estonia         DNS                     
        Oliver Annus              Estonia         DNS                     
        Kalle Liukkonen           Finland         DNS                     
        Vesa Taanila              Finland         DNS                     
        Sander Nahkor             Estonia         DNS                     
        Rainer Kujaöa             Finland         DNS                     
        Sergei Rjabõshkin         Estonia         DNS                     
        Yosuke Yagami                             DNS                     
        Raino Leopard             Estonia         DNS                     
        Olli-Pekka Koistinen      Finland         DNS                     
        Martin Vilismäe           Estonia         DNS                     
        Kristjan-Martin Kirjanen  Estonia         DNS                     
        Oleg Koshik               Estonia         DNS                     
        Allan Roosimägi           Estonia         DNS                     
        Duncan Currie             Australia       DNS                     
M35
4200m 13KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Taivo Tali                Estonia         00:48.40     00:48.40   
     2. Michael Raer              Estonia         00:58.31        +9:51   
     3. Sławomir Ptak             Poland          01:05.26       +16:46   
     4. Allan Roosimägi           Estonia         01:05.58       +17:18   
        Marko Teder               Estonia         DNS                     
        Margus Mäll               Estonia         DNS                     
        Taavi Tambur              Estonia         DNS                     
        Priit Transtok            Estonia         DNS                     
        Ragnar Kruusla            Estonia         DNS                     
        Ahti Raba                 Estonia         DNS                     
        Koit Uus                  Estonia         DNS                     
M40
4299m 13KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Tauno Murakas             Estonia         00:49.18     00:49.18   
     2. Alvar Suisalu             Estonia         01:01.41       +12:23   
     3. Alar Alajaan              Estonia         01:18.41       +29:23   
        Kristjan Gans             Estonia         DNS                     
        Raino Leopard             Estonia         DNS                     
        Kaarel Kallas             Estonia         DNS                     
        Tõnu Lillelaid            Estonia         DNS                     
        Mairo Kirss               Estonia         DNS                     
        Edijs Šmits               Latvia          DNS                     
        Aares Fjodorov            Estonia         DNS                     
        Kert Lindeberg            Estonia         DNS                     
M45
4299m 13KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Mārtiņš Dravants          Latvia          00:34.14     00:34.14   
     2. Ain Fjodorov              Estonia         00:35.48        +1:34   
     3. Rain Eensaar              Estonia         00:36.12        +1:58   
     4. Martin Kaup               Estonia         00:40.23        +6:09   
     5. Tanel Esta                Estonia         00:41.18        +7:04   
     6. Tarmo Klaar               Estonia         00:42.01        +7:47   
     7. Danilo Piht               Estonia         00:42.24        +8:10   
     8. Mati Korrol               Estonia         00:43.04        +8:50   
     9. Kaupo Järve               Estonia         00:45.42       +11:28   
    10. Hugo Flordal              Sweden          00:47.36       +13:22   
    11. Toomas Tiivel             Estonia         00:52.37       +18:23   
    12. Rünno Sulg                Estonia         00:55.56       +21:42   
    13. Anders Sölscher           Sweden          00:58.07       +23:53   
    14. Krister Golsäter          Sweden          00:58.59       +24:45   
    15. Jan Aas                   Estonia         00:59.19       +25:05   
    16. Viljar Vainola            Estonia         01:00.31       +26:17   
    17. Henrik Flordal            Sweden          01:01.11       +26:57   
        Jani Kiuru                Finland         DNF                     
        Indrek Mahla              Estonia         DNS                     
        Meelis Merenäkk           Estonia         DNS                     
        Erik Aibast               Estonia         DNS                     
        Simo Martomaa             Finland         DNS                     
        Jan Liister               Estonia         DNS                     
        Lauri Beilmann            Estonia         DNS                     
        Tero Hihnala              Finland         DNS                     
        Andres Käver              Estonia         DNS                     
        Daniel Rejment            Sweden          DNS                     
        Alar Teras                Estonia         DNS                     
        Michailas Traubas         Lithuania       DNS                     
        Heimar Steinpilm          Estonia         DNS                     
        Ivo Miller                Estonia         DNS                     
        Tõnu Ots                  Estonia         DNS                     
        Veljo Vask                Estonia         DNS                     
        Silvar Savolainen         Estonia         DNS                     
M50
3899m 13KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Mikko Salonen             Finland         00:35.34     00:35.34   
     2. Randy Korb                Estonia         00:40.02        +4:28   
     3. Raivo Reiman              Estonia         00:43.37        +8:03   
     4. Takashi Irie              Japan           00:45.13        +9:39   
     5. Meelis Zimmermann         Estonia         00:48.33       +12:59   
     6. Kaido Nurja               Estonia         00:49.01       +13:27   
     7. Robert Palm               Sweden          00:51.52       +16:18   
     8. Mart Ostra                Estonia         00:55.31       +19:57   
     9. Mairolt Kakko             Estonia         00:56.20       +20:46   
    10. Pekka Saalasti            Finland         00:57.20       +21:46   
    11. Jari Ojala                Finland         01:02.15       +26:41   
    12. Niklas Söderlund          Sweden          01:05.15       +29:41   
    13. Indrek Viikmaa            Estonia         01:14.42       +39:08   
    14. Raivo Mitt                Estonia         01:19.06       +43:32   
        Andrei Nikitin            Estonia         DNF                     
        Igor Bončina              Slovenia        Over time               
        Meelis Mälberg            Estonia         DNS                     
        Rein Zaitsev              Estonia         DNS                     
        Lars Öhgren               Sweden          DNS                     
        Sven Olsson               Sweden          DNS                     
        Martin Aunin              Estonia         DNS                     
        David Lindgren            Sweden          DNS                     
        Väino Ellamik             Estonia         DNS                     
        Tuomas Naakka             Finland         DNS                     
        Marti Ranne               Estonia         DNS                     
        Oskars Zernis             Latvia          DNS                     
        Raivo Erik                Estonia         DNS                     
        Neeme Loorits             Estonia         DNS                     
        Raul Kudre                Estonia         DNS                     
        Veikko Tamlak             Estonia         DNS                     
        Vesa Klemettinen          Finland         DNS                     
        Inno Ling                 Estonia         DNS                     
        Olavi Loo                 Estonia         DNS                     
M55
3899m 13KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Urmas Sulaoja             Estonia         00:49.57     00:49.57   
     2. Priit Pääslane            Estonia         00:50.54        +0:57   
     3. Priit Överus              Estonia         00:52.25        +2:28   
     4. Tomas Ray                 Finland         00:54.41        +4:44   
     5. Lauri Leppik              Estonia         00:56.05        +6:08   
     6. Urpo Väänänen             Finland         00:58.09        +8:12   
     7. Raivo Panker              Estonia         00:59.25        +9:28   
     8. Johan Balck               Sweden          01:00.50       +10:53   
     9. Indrek Jentson            Estonia         01:02.42       +12:45   
    10. Timo Neuvonen             Finland         01:09.24       +19:27   
    11. Michael Wilhelmsson       Sweden          01:14.24       +24:27   
    12. Antti Roose               Estonia         01:15.36       +25:39   
    13. Per Henrik Engberg        Sweden          01:22.51       +32:54   
        Magnus Larsson            Sweden          DNF                     
        Thomas Johannesson        Sweden          DNS                     
        Reto Zbinden              Switzerland     DNS                     
        Blaise Marclay            Belgium         DNS                     
        Christophe Rauturier      France          DNS                     
        Niclas Ahlström           Sweden          DNS                     
        Robert Östlund            Sweden          DNS                     
        Martin Nolte              Germany         DNS                     
        Johan Alenius             Sweden          DNS                     
        Ülo Viru                  Estonia         DNS                     
        Bo Simonsen               Denmark         DNS                     
        Vladimir Savinov          Estonia         DNS                     
        Priit Truusalu            Estonia         DNS                     
M60
3399m 12KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Stefan Nyberg             Sweden          00:37.29     00:37.29   
     2. Tiit Tali                 Estonia         00:37.40        +0:11   
     3. Mart Külvik               Estonia         00:39.10        +1:41   
     4. Andres Laas               Estonia         00:41.32        +4:03   
     5. Eugenijus Mikšys          Lithuania       00:45.17        +7:48   
     6. Timo Asikainen            Finland         00:51.31       +14:02   
     7. Viesturs Lucāns           Latvia          00:54.45       +17:16   
     8. Christer Blomqvist        Sweden          00:58.49       +21:20   
     9. Heikki Frilander          Finland         00:59.12       +21:43   
    10. Martin Gross              Switzerland     01:00.26       +22:57   
    11. Juha Liukkonen            Finland         01:01.10       +23:41   
    12. Ulf Burman                Sweden          01:01.17       +23:48   
    13. Rolf Hediger              Switzerland     01:06.17       +28:48   
    14. Urmas Lips                Estonia         01:12.22       +34:53   
        Björn Jakobsson           Sweden          DNF                     
        Mihkel Nahkur             Estonia         MP                      
        Ari Anjala                Finland         DNS                     
        Maido Kaljur              Estonia         DNS                     
        Jouni Markku              Finland         DNS                     
        Mats Jönsson              Sweden          DNS                     
        Rikard Imark              Sweden          DNS                     
        Graeme Dawson             Australia       DNS                     
        Aivar Meindok             Estonia         DNS                     
        Knut Mathisen             Norway          DNS                     
        Matti Betlem              Estonia         DNS                     
        Andrus Rämmann            Estonia         DNS                     
        Raino Lampinen            Finland         DNS                     
M65
3399m 12KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Sören Jonsson             Norway          00:39.38     00:39.38   
     2. Börje Vartiainen          Finland         00:44.31        +4:53   
     3. Jarmo Lehto               Finland         00:46.40        +7:02   
     4. Heini Tammik              Estonia         00:52.34       +12:56   
     5. Kalmer Keevend            Estonia         01:02.48       +23:10   
     6. Kari Papinsaari           Finland         01:09.46       +30:08   
     7. Jüri Rokko                Estonia         01:11.09       +31:31   
     8. Riho Kokk                 Estonia         01:16.55       +37:17   
     9. Andrew Cumming Thom       Australia       01:21.31       +41:53   
    10. Göran Ohlsson             Sweden          01:23.41       +44:03   
        Pertti Laine              Finland         Over time               
        Aigar Pindmaa             Estonia         DNS                     
        Aare Limberg              Estonia         DNS                     
        Bengt Hansson             Sweden          DNS                     
        Rein Rooni                Estonia         DNS                     
        Kalju Vaikjärv            Estonia         DNS                     
        Tiit Olju                 Estonia         DNS                     
M70
2500m 11KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Rein Kriks                Estonia         00:34.52     00:34.52   
     2. Arvo Kivikas              Estonia         00:36.46        +1:54   
     3. Pekka Ilmakunnas          Finland         00:41.43        +6:51   
     4. Heikki Hillo              Finland         00:47.58       +13:06   
     5. Arne Kolk                 Estonia         00:53.26       +18:34   
        Riho Männi                Estonia         MP                      
        Vesa Tervo                Finland         MP                      
        Jouko Koivula             Finland         MP                      
        Tiit Ploompuu             Estonia         DNS                     
        Lennart Lundgren          Sweden          DNS                     
        Ilmar Kirjanen            Estonia         DNS                     
        Jukka Tiitto              Finland         DNS                     
        Kai Saksman               Estonia         DNS                     
M75
1899m 9KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Mihkel Mälter             Estonia         00:32.30     00:32.30   
     2. Heikki Kyyrönen           Finland         00:33.33        +1:03   
     3. Rafael Gordon             Estonia         00:35.34        +3:04   
     4. Jorma Kemppi              Finland         00:38.09        +5:39   
     5. Mati Poom                 Estonia         00:39.48        +7:18   
     6. Tapio Tiura               Finland         00:46.03       +13:33   
     7. Östen Eriksson            Sweden          00:59.14       +26:44   
        Elmo Pärna                Estonia         DNF                     
        Hans Kruskopf             Sweden          MP                      
        Rein Küttim               Estonia         DNS                     
M80
1800m 9KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Jouko Karjalainen         Finland         00:43.34     00:43.34   
     2. Tõnu Raid                 Estonia         00:53.06        +9:32   
M8NR
1699m 8KP Nöörirada/Marked course
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Robin Kaljur              Estonia         00:20.04     00:20.04   
     2. Romet Kaljur              Estonia         00:21.54        +1:50   
     3. Robin Mattias Irval       Estonia         00:53.05       +33:01   
     4. Emils Tamuzs              Latvia          00:54.15       +34:11   
Open1
4299m 13KP Avatud rada/ Open course1
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Sandre Sarde Gullord      Norway          00:37.51     00:37.51   
     2. Egil Edvardsen            Sweden          00:39.35        +1:44   
     3. Sander Mirme              Estonia         00:42.20        +4:29   
     4. Wataru Teraganchi         Japan           00:43.07        +5:16   
     5. Kaisa Klemettinen         Finland         00:48.42       +10:51   
     6. Alexander Khalyapin       Estonia         00:48.51       +11:00   
     7. Shunsuke Shimizu          Japan           00:49.28       +11:37   
     8. Andis Ozols               Latvia          00:51.45       +13:54   
     9. Vesa Klemettinen          Finland         00:51.46       +13:55   
    10. Lauri Tarlap              Estonia         00:54.57       +17:06   
    11. Dagnis Dubrovsims         Latvia          00:59.45       +21:54   
    12. Piia Avaste               Estonia         01:03.43       +25:52   
    13. Sander Annus              Estonia         01:21.09       +43:18   
    14. Wai Nang Chung            Hong Kong       01:25.35       +47:44   
        Juha Vepsäläinen          Finland         DNF                     
        Aino Leijon               Sweden          MP                      
        Tiina Vepsäläinen         Finland         Over time               
        Risto Pettinen            Finland         Over time               
        Sandra Simonsen           Denmark         DNS                     
Open2
2500m 11KP Avatud rada/ Open course2
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Daniel Stenholm           Finland         00:45.07     00:45.07   
     2. Sari Stenholm             Finland         00:45.09        +0:02   
     3. Aino Vaher                Estonia         01:00.59       +15:52   
     4. Daisy Kroon               Estonia         01:01.37       +16:30   
     5. Oleg Koshik               Estonia         01:01.55       +16:48   
     6. Sarmite Sild              Estonia         01:04.47       +19:40   
     7. Ineta Bārdiņa             Latvia          01:06.20       +21:13   
     8. Mari Arold                Estonia         01:10.43       +25:36   
        Kristina Golsäter         Sweden          DNF                     
        Michael Blixt             Estonia         MP                      
        Rainer Kujaöa             Finland         MP                      
        Ulla Klemettinen          Finland         Over time               
        Karin Flordal             Sweden          Over time               
W10TR
1600m 7KP Tugirada /Assisted course
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Vianez Bončina            Slovenia        00:38.10     00:38.10   
W12
1800m 8KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Mia Esta                  Estonia         00:31.04     00:31.04   
     2. Kaisa Karja               Estonia         00:33.07        +2:03   
     3. Maria Kaljur              Estonia         00:35.05        +4:01   
     4. Tara Kortelainen          Finland         00:39.01        +7:57   
     5. Hanna Roosipuu            Estonia         00:41.22       +10:18   
     6. Matilda Flordal           Sweden          00:59.01       +27:57   
        Klara Juhlin              Sweden          MP                      
        Loore Liisa Samuel        Estonia         DNS                     
        Miriam Paesüld            Estonia         DNS                     
        Anni Alus                 Estonia         DNS                     
        Marta Mälberg             Estonia         DNS                     
        Krisdelle Lillo           Estonia         DNS                     
        Iiris Timma               Estonia         DNS                     
W14
1800m 9KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Anett Liisa Parts         Estonia         00:19.55     00:19.55   
     2. Emīlija Dravante          Latvia          00:20.35        +0:40   
     3. Liis-Marie Kaljur         Estonia         00:21.59        +2:04   
     4. Anna Mia Atonen           Estonia         00:22.34        +2:39   
     5. Grete Johanna Korb        Estonia         00:25.35        +5:40   
     6. Elin Palm                 Sweden          00:28.00        +8:05   
     7. Ellen Flordal             Sweden          00:28.07        +8:12   
     8. Elsa Vepsäläinen          Finland         00:32.42       +12:47   
     9. Moa Sölscher              Sweden          00:42.51       +22:56   
        Käti Kudre                Estonia         DNS                     
        Miina Raudoja             Estonia         DNS                     
        Kirke Keem                Estonia         DNS                     
        Kaisa Kallas              Estonia         DNS                     
        Liisa Laura Viru          Estonia         DNS                     
W16
2100m 9KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Harriet Koppel            Estonia         00:26.09     00:26.09   
     2. Frida Kärner Grooss       Denmark         00:26.29        +0:20   
     3. Elsa Golsäter             Sweden          00:27.15        +1:06   
     4. Līva Elīza Andersone      Latvia          00:30.04        +3:55   
     5. Laura-Liis Kaljur         Estonia         00:30.24        +4:15   
     6. Viola Nikitina            Estonia         00:32.40        +6:31   
     7. Mariann Zernant           Estonia         00:33.43        +7:34   
     8. Yuliia Denesiuk           Ukraine         00:34.24        +8:15   
     9. Mareli Vaher              Estonia         00:34.40        +8:31   
    10. Laura Krumina             Latvia          00:34.43        +8:34   
    11. Elīza Odriņa              Latvia          00:38.21       +12:12   
    12. Jolan Aas                 Estonia         01:10.19       +44:10   
        Jolan Aas                 Estonia         DNS                     
        Liise Lillelaid           Estonia         DNS                     
        Anna-Liisa Leiten         Estonia         DNS                     
        Sandra Arak               Estonia         DNS                     
W18
3600m 14KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Brigitte Panker           Estonia         00:42.15     00:42.15   
     2. Birgit Rõõm               Estonia         00:44.14        +1:59   
     3. Leonarda Baltina          Latvia          00:46.21        +4:06   
     4. Hedda Kärner Grooss       Denmark         00:48.42        +6:27   
     5. Maria Eller               Estonia         00:50.28        +8:13   
     6. Liv Norberg               Sweden          00:58.02       +15:47   
     7. Kris Jette Piht           Estonia         00:59.24       +17:09   
     8. Elize Bremze              Latvia          01:00.11       +17:56   
     9. Moa Bergqvist             Sweden          01:12.22       +30:07   
        Mari Ann Mahla            Estonia         DNS                     
        Agnes Wallin              Sweden          DNS                     
        Liis-Marii Kaso           Estonia         DNS                     
        Zozefine Zavjalova        Latvia          DNS                     
W20
4299m 13KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Maja Bergqvist            Sweden          01:05.43     01:05.43   
     2. Tilda Golsäter            Sweden          01:11.54        +6:11   
        Malin Wilhelmsson         Sweden          Over time               
        Taiga Lazdane             Latvia          DNS                     
W21A
3899m 13KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
        Sara Rudh                 Sweden          Over time               
        Lisa Christen             Switzerland     Over time               
        Amber Riddle              New Zealand     DNS                     
        Kristel Kõivo             Estonia         DNS                     
W21B
2100m 9KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Nele Juntson              Estonia         01:06.34     01:06.34   
     2. Olga Kulinich             Estonia         01:18.25       +11:51   
        Mari-Ann Saar             Estonia         Over time               
        Klara Söderlund           Sweden          DNS                     
        Heidi Gross               Switzerland     DNS                     
W21E
4700m 14KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Veera Kiuru               Finland         00:50.23     00:50.23   
     2. Jenny Ojala               Finland         00:50.48        +0:25   
     3. Anita Laanejõe            Estonia         00:54.16        +3:53   
     4. Tuuli Heikkilä            Finland         00:54.59        +4:36   
     5. Liis Johanson             Estonia         00:55.41        +5:18   
     6. Emma Joonas               Estonia         01:06.10       +15:47   
        Sanni Norrbacka           Finland         DNF                     
        Suvi Heikkilä             Finland         MP                      
        Anne Edwards              Great Britain   MP                      
        Liene Tamuza              Latvia          Over time               
                                                  DNS                     
        Sina Tommer               Switzerland     DNS                     
        Ingrid Gulbrandsen        Norway          DNS                     
        Doris Kudre               Estonia         DNS                     
        Kätlin Regiina Kirjanen   Estonia         DNS                     
                                  Estonia         DNS                     
        Emily Raudkepp            Estonia         DNS                     
        Olga Andrejeva            Estonia         DNS                     
        Nele Juntson              Estonia         DNS                     
        Kaisa Klemettinen         Finland         DNS                     
W35
3899m 13KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Merike Vanjuk             Estonia         00:45.56     00:45.56   
     2. Maret Vaher               Estonia         00:51.21        +5:25   
     3. Aiva Klepere              Latvia          01:20.25       +34:29   
        Abigael Boncina           Philippines     DNS                     
        Kairi Tuulmägi            Estonia         DNS                     
        Marge Sargma              Estonia         DNS                     
W40
3600m 14KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Reda Velde                Lithuania       00:43.19     00:43.19   
     2. Elina Kutti               Estonia         01:05.52       +22:33   
     3. Jaana Karja               Estonia         01:07.30       +24:11   
        Linda Krumina             Latvia          DNS                     
        Anu Käver                 Estonia         DNS                     
        Helina Kärner             Estonia         DNS                     
W45
3600m 14KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Edith Madalik             Estonia         00:44.00     00:44.00   
     2. Marje Venelaine           Estonia         00:47.39        +3:39   
     3. Anneli Pello              Estonia         00:49.44        +5:44   
     4. Kirsten Nigul             Estonia         00:52.03        +8:03   
     5. Therese Bergqvist         Sweden          00:55.27       +11:27   
     6. Ingrid Piht               Estonia         01:01.15       +17:15   
     7. Ethel Eensaar             Estonia         01:03.16       +19:16   
     8. Karin Andersson           Sweden          01:09.15       +25:15   
     9. Inga Lips                 Estonia         01:10.25       +26:25   
    10. Reeda Tuula-Fjodorov      Estonia         01:11.12       +27:12   
    11. Jana Kink                 Estonia         01:12.32       +28:32   
    12. Heidi Prits               Estonia         01:15.36       +31:36   
    13. Eva Palm                  Sweden          01:15.51       +31:51   
        Ruth Esta                 Estonia         Over time               
        Sigrit Mahla              Estonia         DNS                     
        Edit Kannel               Estonia         DNS                     
        Viivi-Anne Soots          Estonia         DNS                     
        Raili Rooba               Estonia         DNS                     
        Aistė Traubienė           Lithuania       DNS                     
        Elīna Andersone           Latvia          DNS                     
W50
2899m 11KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Minija Pääslane           Estonia         00:51.33     00:51.33   
     2. Anna Lindgren             Sweden          00:53.17        +1:44   
     3. Helge Murutalu            Estonia         00:58.43        +7:10   
     4. Carola Ray                Finland         01:07.03       +15:30   
     5. Anne-Ly Viikmaa           Estonia         01:07.47       +16:14   
     6. Anna Zetterberg           Sweden          01:08.38       +17:05   
     7. Elisabeth Assarsson       Sweden          01:18.19       +26:46   
     8. Anneli Aas                Estonia         01:20.41       +29:08   
     9. Anna-Karin Lövgren        Sweden          01:26.38       +35:05   
        Reet Idavain              Estonia         DNF                     
        Catarina Larsson          Sweden          DNF                     
        Jenny Lind Öhgren         Sweden          Over time               
        Renate Thys Marclay       Belgium         DNS                     
        Siiri Vallner             Estonia         DNS                     
        Signe Raidmets            Estonia         DNS                     
        Triina-Britt Preden       Estonia         DNS                     
        Kerstin Imark             Sweden          DNS                     
        Maari Idnurm              Estonia         DNS                     
W55
2899m 11KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Paula Savolainen          Finland         00:45.44     00:45.44   
     2. Airi Alnek                Estonia         00:47.13        +1:29   
     3. Lea Leppik                Estonia         00:47.58        +2:14   
     4. Maris Roosipuu            Estonia         00:59.38       +13:54   
     5. Maria Jonsson             Norway          01:02.46       +17:02   
     6. Kaja Ligi                 Estonia         01:05.51       +20:07   
     7. Inger Jalakas             Estonia         01:06.44       +21:00   
     8. Kai Niinepuu              Estonia         01:08.49       +23:05   
     9. Jolanda Wehrli            Switzerland     01:09.42       +23:58   
    10. Rutti Räbovoitra          Estonia         01:11.07       +25:23   
    11. Maria Engberg             Sweden          01:11.47       +26:03   
    12. Lena Liljefors            Sweden          01:17.59       +32:15   
    13. Rita Ojala                Estonia         01:19.57       +34:13   
    14. Inger Gunnarsson          Sweden          01:20.49       +35:05   
    15. Esta Tamm                 Estonia         01:26.25       +40:41   
        Gunilla Blomqvist         Sweden          DNF                     
        Helve Kansi               Estonia         DNF                     
        Virpi Remahl              Finland         DNF                     
        Elisabet Elmertoft        Sweden          DNS                     
        Marianne Njaastein        Norway          DNS                     
        Maria Jonsson             Norway          DNS                     
        Meeli Kerem               Estonia         DNS                     
        Nathalie Rauturier        France          DNS                     
        Merike Paapson            Estonia         DNS                     
        Anneli Rämmann            Estonia         DNS                     
        Ellen Lembra              Estonia         DNS                     
W60
2100m 9KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Saima Värton              Estonia         00:31.13     00:31.13   
     2. Gunilla Rylander          Sweden          00:33.49        +2:36   
     3. Ann Warma-Laas            Estonia         00:33.52        +2:39   
     4. Gea Rennel                Estonia         00:34.41        +3:28   
     5. Anne Pelto-Huikko         Finland         00:37.42        +6:29   
     6. Priska Gautschi           Switzerland     00:39.26        +8:13   
     7. Seija Ilmakunnas          Finland         00:42.37       +11:24   
     8. Marika Kirsspuu           Estonia         00:43.33       +12:20   
     9. Pille Illak               Estonia         00:43.59       +12:46   
    10. Anna-Karin Ohlsson        Sweden          00:44.36       +13:23   
    11. Leena Leesment            Estonia         01:07.18       +36:05   
        Kristiina Kairamo         Finland         MP                      
        Barbara Dawson            Australia       MP                      
        Mare Kitsnik              Estonia         DNS                     
        Kersti Ehala              Estonia         DNS                     
        Titti Rudh                Sweden          DNS                     
        Tiina Oras                Estonia         DNS                     
        Olga Jakovleva            Estonia         DNS                     
W65
2100m 9KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Tiina Talisoo             Estonia         00:32.26     00:32.26   
     2. Siiri Poopuu              Estonia         00:34.29        +2:03   
     3. Ülle Kadak                Estonia         00:35.58        +3:32   
     4. Anneli Lindkvist          Sweden          00:36.14        +3:48   
     5. Anne Arold                Estonia         00:36.47        +4:21   
     6. Lea Tusis                 Estonia         00:40.35        +8:09   
     7. Ulla Lehto                Finland         00:43.21       +10:55   
     8. Sirpa Papinsaari          Finland         01:17.45       +45:19   
        Maire Limberg             Estonia         DNS                     
        Ritva Kärkkäinen          Sweden          DNS                     
        Anne Vaikjärv             Estonia         DNS                     
        Tuire Niemi               Finland         DNS                     
        Lembe Lutterus            Estonia         DNS                     
W70
1800m 9KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Sirpa Koivula             Finland         00:29.25     00:29.25   
     2. Ene Ehrenpreis            Estonia         00:31.09        +1:44   
     3. Tiiu Kaasik               Estonia         00:33.07        +3:42   
     4. Mare Leis                 Estonia         00:35.08        +5:43   
     5. Niina Karnit              Estonia         00:37.19        +7:54   
     6. Eha Kriks                 Estonia         00:39.04        +9:39   
     7. Tatjana Sumilo            Estonia         00:52.37       +23:12   
        Kersti Mardiste           Estonia         DNS                     
W75
1800m 9KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Kaie Kivila               Estonia         00:45.38     00:45.38   
     2. Paula Kyyrönen            Finland         00:46.15        +0:37   
     3. Liis Lille                Estonia         00:51.44        +6:06   
     4. Anne Jundas               Estonia         01:00.07       +14:29   
W80
1800m 8KP
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Maire Raid                Estonia         00:41.21     00:41.21   
     2. Ilona Vanaveski           Estonia         00:45.02        +3:41   
     3. Maie Abram                Estonia         01:24.51       +43:30   
        Maimu Tornberg            Estonia         DNS                     
W8NR
1699m 8KP Nöörirada/Marked course
Placing Name                      Country         Result     Diff           
     1. Elza Tamuza               Latvia          00:55.09     00:55.09   
LSF PT
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2021 www.tak-soft.com 07.08.2022 17:42:51